Szukam Pracy / Poszukuję Pracowników - Ogłoszenia + Opinie Forum > 자유게시판

본문 바로가기

회원메뉴

Szukam Pracy / Poszukuję Pracowników - Ogłoszenia + Opinie Forum

페이지 정보

작성자 Annis 댓글 0건 조회 16회 작성일 23-10-23 14:13

본문


Jeżeli chodzi o anonse praca szukam pracy, wówczas w sytuacji gdy chcesz znaleźć lub zmienić pracę, takie oferty szukam pracy, które w łatwy sposób można wstawić na naszym portalu to z pewnością najatrakcyjniejsze propozycje, które z pewnością znajdziesz dzięki naszej wyszukiwarki pracy. Anonse erotyczne za pośrednictwem portalu, mogą być dodawane bez limitu. Ogłoszenia erotyczne opublikowane na portalu, podlegają pełnej weryfikacji.

Ogłoszenia z powiatu kolbuszowskiego. Choinki naszych Czytelników z Sieradza i powiatu. Choinki naszych Czytelników z Sieradza i powiatu sieradzkiego. Trwa rozbudowa Sieradzkiego Centrum Kultury. PRZEBIJEMY ICH OFERTĘ ???? ❗ Obsługujemy cały rejon PODKARPACIA, MAŁOPOLSKI I WOJ. Interesują mnie oferty z całego woj. Mam 17 lat i szukam pracy na te wakacje w Rudzie Śląskiej (woj. Czerwiec 6th, 2009 at 17:49 Witam, mam ukończone 18 lat i szukam pracy na wakacje w okolicy Łańcuta.

Czerwiec 8th, 2009 at 17:02 Witam, operator spycharki niemcy mam ukończone 17 lat, jestem uczniem technikum logistycznego. Czerwiec 9th, operator spycharki niemcy 2009 at 16:54 Witam, jestem tegoroczną maturzystką. Czerwiec 9th, 2009 at 18:16 Mam 16 lat i poszukuję pracy na sierpień. Czerwiec 9th, 2009 at 16:05 Witam jestem tegoroszczną maturzystka i szukam pracy na okres wakacji, w okolicach Krakowa. Czerwiec 6th, 2009 at 15:12 Mam 17 lat poszukuję pracy w Zielonej Górze lub okolicach.

᠎This a rt icle has be en do​ne ᠎with GSA Content Generat or Demover᠎sion.

Poszukuję pracy na wakacje jako opiekunka dla dziecka najlepiej w wielkopolsce lub w woj.lubuskim.

Mam 19 lat i pilnie poszukuje pracy na wakacje w Warszawie i jej okolicach. Szukam pracy w okolicach Wrocławia, szukam jakiejkolwiek pracy na wakacje, jak na razie miałem styczność z roznoszeniem ulotek, magazynowaniem, sprzątaniem taboru MPK, budowlanką, pracami przy taborze kolejowym (w tym: konserwowanie elementów metalowych i drewnianych), inwentaryzacjami, wykładaniem towaru. Może to być różnoraka praca, ale najmilej widziana jest oferta pracy przy zbiorach, rozładowywaniu/układaniu towaru w sklepie, opieka nad dziećmi itp.

Podejmiemy się pracy w Białymstoku i okolicach. 18 lat;D chciałabym podjąć jakąś pracę na okres wakacji w okolicach Krakowa.Pracę mogę zacząć już od 15czerwca.Najlepiej było by mi na stanowisku związanym z handlem lub na promocjach jako HOSTESSA:D mam już książeczkę sanepidowską. Sprzedawałem pamiątki, zabawki, gofry oraz lody, pracowałem jako parkingowy na strzeżonym parkingu pobierałem opłaty także pracowałem przy grillu (kiełbaski i szaszłyki).

Dzięki roksie zdobędziesz sporą liczbę klientów, przy minimalnym wysiłku z twojej strony! Kolbuszowej przy ul. Tarnobrzeskiej naprzeciwko Biedronki. SPRZEDAM DZIAŁKI na ul. Sędziszowskiej 10 w Kolbuszowej 4162/11 które dzielą się. SPRZEDAM DZIAŁKI BUDOWLANE. Kolbuszowa ul. Sędziszowska. Czerwiec 10th, 2009 at 20:06 hej mam 17 lat i poszukuje pracy na wakacje . ᠎This c ontent w​as done with the  help of G SA Con᠎te nt Gen​er​at​or Demoversion !

Czerwiec 7th, 2009 at 19:08 Hej jestem Iwona mam 18 lat .

Czerwiec 7th, 2009 at 19:38 Witam! Czerwiec 7th, 2009 at 18:07 Mam ukończone 18 lat i poszukuje pracy na wakacje.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

단체명 한국장애인미래협회 | 주소 대구광역시 수성구 동대구로 45 (두산동) 삼우빌딩 3층 | 사업자 등록번호 220-82-06318
대표 중앙회장 남경우 | 전화 053-716-6968 | 팩스 053-710-6968 | 이메일 kafdp19@gmail.com | 개인정보보호책임자 남경우